Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiye Cd. No.32/B, 34387 Şişli/İstanbul
:
Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiye Cd. No.32/B, 34387 Şişli/İstanbul
  • 08:30 - 20:00

Sıvı Temizlik Ürünleri

24,50₺
Vergiler Hariç: 20,76₺
Bravo Kireç ve Pas Sökücü 5 LitreMutfak, tuvalet ve banyoda oluşan pas lekelerini, kireç birikintilerini ve kararmış kirleri, cam ve zemindeki boya lekelerini kolayca söker, hijyen sağlar.-Güçlü formülü sayesinde yüzeylerdeki kireci kolayca söke..
7,50₺
Vergiler Hariç: 6,36₺
KULLANIM YERİ:Mutfak, Tuvalet ve Banyolarda oluşan kireç birikimini, kararmış organik kirler ve pas lekelerini kimyasal etkinliği ile çözer.KULLANA TALİMATILavabo, Küvet ve Klozetlere yeterli miktarda döküp fırça ile ovunuz. Kirler çözülünce yüzeyi b..
30,00₺
Vergiler Hariç: 25,42₺
Hijyenik temizlik, mükemmel parlaklık ve uzun süreli ferahlık için Dixi Yüzey TemizleyiciDixi Yüzey Temizleyici, etkili formülü sayesinde gözle görülür hijyenik temizlik sağlar. Yabangülü, Çam, Lavanta ve Dağ Ferahlığı gibi farklı koku alternatifleri..
39,00₺
Vergiler Hariç: 33,05₺
Eli Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı 5 lt İçerdiği Aktif Madde %80 Oranında Doğada Çözülür.Otel ,Hastahane ,Restaurant ve Fabrika vb gibi işyerleri için ekonomiktir...
52,51₺
Vergiler Hariç: 44,50₺
Eli Köpük El Sabunu 5 LtKöpük El SabunuEl Sabunu hijyen açısından oldukça önemlidir.Etkin kremli formülü sayesinde cildinizi kurutmaz ve derinlemesine temizlik sağlar.Cildinizin nem dengesini korur. Özel parfümü sayesinde elleri aynı zamanda deo..
50,00₺
Vergiler Hariç: 42,37₺
Parke ve tüm diğer ahşap yüzeylerde, halı, kanepe ve koltuklarınızda, mutfak ve banyonuzda, duvar ve tezgahlarınızda etkin temizlik sağlar. Parkeleriniz sıvı arap sabunu sayesinde derinlemesine temizlenirken aynı zamanda beslenir ve cilalanmışçasına ..
28,99₺
Vergiler Hariç: 24,57₺
Eli Utra Yoğun Çamaşır Suyu 5 LtGenel temizlikte kullanıldığında hijyen sağlar.Klor bazlıdır.Banyo ,lavabo ,tuvalet temizliğinde kullanılır...
15,75₺
Vergiler Hariç: 13,35₺
Finish Tuz, bulaşık makinenizin performansını önemli ölçüde artırır. Yıkama esnasında kullanılan suyu yumuşatarak bulaşıklarınızın güzelce temizlenmesini sağlar ve bulaşıklarda oluşan su lekelerinin de önüne geçer. Makinenizdeki kireçlenmenin önüne g..
48,38₺
Vergiler Hariç: 41,00₺
Özellikle mutfaktaki zeminler, ocak, fırını fritöz, ızgara, tezgah, dolap, davlumbazlar, duvarlar üzerinde oluşan yağ tabakasının ve yoğun kirin temizlenmesinde etkilidir. Manuel olarak ya da zeminlerde makine ile uygulanır. İçerdiği yüzey aktif..
40,90₺
Vergiler Hariç: 34,66₺
Çamaşır makinelerinde matik deterjan ölçüsü yarıya indirilerek renklilerde 100 ml beyazlarda 200 ml deterjan gözüne konularak kullanılır. Gömlek yaka ve kol kirlerinde direkt olarak uygulanır. Yüzey temizliğinde1 litre suya yaklaşık 200 ml Axpirin ko..
55,00₺
Vergiler Hariç: 46,61₺
Sektör Kimya Oxy Beyaz Sabun Kokulu Yoğun Yüzey Temizleyici 5 KgHer türlü yıkanabilir, silinebilir fayans, emaye, seramik, duvar kağıdı, ahşap, banyo, tuvalet, armatür vb. yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Yüzeyleri çizmez, matlaştırmaz.Sudan etkile..
22,42₺
Vergiler Hariç: 19,00₺
Oxy Cam Temizleme Maddesi 5 LtCamlarda iz bırakmaz, yüksek parlaklık ve derinlemesine temizlik sağlar. Parfümlü kokusu ile ferah bir hava oluşturur.Oxy Camsil; cam ve parlak yüzeylerin temizlenmesinde güvenle kullanılır. Hoş ve uzun süre etkili parfü..
40,90₺
Vergiler Hariç: 34,66₺
Sektör Kimya Oxy Parfümlü Yoğun Yüzey Temizleyici Pink 5 KgHer türlü yıkanabilir, silinebilir fayans, emaye, seramik, duvar kağıdı, ahşap, banyo, tuvalet, armatür vb. yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Yüzeyleri çizmez, matlaştırmaz.Sudan etkilenmeye..
35,00₺
Vergiler Hariç: 29,66₺
Oxy Extra Parfümlü Yüzey Temizleyici Turkuaz 5kgHer türlü yıkanabilir, silinebilir fayans, emaye, seramik, duvar kağıdı, ahşap, banyo, tuvalet, armatür vb. yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Yüzeyleri çizmez, matlaştırmaz.Sudan etkilenmeyen her türlü..
55,00₺
Vergiler Hariç: 46,61₺
Her türlü yıkanabilir, silinebilir fayans, emaye, seramik, duvar kağıdı, ahşap, banyo, tuvalet, armatür vb. yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Yüzeyleri çizmez, matlaştırmaz.Sudan etkilenmeyen her türlü yüzey ve zeminlerin temizliğinde kullanılır.Ovm..
271,40₺
Vergiler Hariç: 230,00₺
Oxy Köpük El Sabunu 30 KgKöpük El SabunuEl Sabunu hijyen açısından oldukça önemlidir.Etkin kremli formülü sayesinde cildinizi kurutmaz ve derinlemesine temizlik sağlar.Cildinizin nem dengesini korur. Özel parfümü sayesinde elleri aynı zamanda de..
55,00₺
Vergiler Hariç: 46,61₺
Oxy Köpük El Sabunu 5 KgKöpük El SabunuEl Sabunu hijyen açısından oldukça önemlidir.Etkin kremli formülü sayesinde cildinizi kurutmaz ve derinlemesine temizlik sağlar.Cildinizin nem dengesini korur. Özel parfümü sayesinde elleri aynı zamanda deo..
165,20₺
Vergiler Hariç: 140,00₺
Parfümlü Yüzey TemizleyicisiYüzeyleri çizmez, matlaştırmaz.Sudan etkilenmeyen her türlü yüzey ve zeminlerin temizliğinde kullanılır.Ovma yöntemiyle kullanılan maddelerin zarar verebileceği yüzeylerde rahatlıkla kullanılır.Ortamda kalıcı hoş bir koku ..
35,00₺
Vergiler Hariç: 29,66₺
Sektör Kimya Oxy Parfümlü Yüzey Temizleyici Frezya 5 KgHer türlü yıkanabilir, silinebilir fayans, emaye, seramik, duvar kağıdı, ahşap, banyo, tuvalet, armatür vb. yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Yüzeyleri çizmez, matlaştırmaz.Sudan etkilenmeyen he..
165,20₺
Vergiler Hariç: 140,00₺
Oxy Extra Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 30 KgElde bulaşık temizliğinde kullanılır.Ultra kıvamlı formülü ile temizler ve hijyen sağlar.Güçlü formülü ve deterjan katkısı sayesinde aynı miktar ürünle daha fazla temizlik sağlar.İçerdiği yüksek miktarda yü..
35,00₺
Vergiler Hariç: 29,66₺
Oxy Sıvı El Sabunu 5 KgCilt pHına uygun bir el yıkama maddesidir.Cilt üzerinde yumuşak bir etkiye sahiptir.Kullanımı kolay ve ekonomiktir.Parfümü ile kalıcı hoş bir koku bırakır.Cildi nemlendirir...
168,74₺
Vergiler Hariç: 143,00₺
ÜRÜN TİPİ :ENDÜSTRIYELKOLİ İÇİ ADEDİ :1KG :30AÇIKLAMA :OXY sıvı el sabunu kişisel hijyen amaçlı olarak el temizliğinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, cilt bakım maddeleri ve nemlendirici içeriğiyle cilt kurumasına ve cilt tahrişine s..
35,00₺
Vergiler Hariç: 29,66₺
Sektör Kimya Oxy Sıvı El Sabunu Whity Beyaz 5 KgNemlendirici ve gliserin içerdiğinden cildi yumuşak tutar.Uygun pH’ı sayesinde elleri tahriş etmez ve kurutmaz.Bileşimindeki antiseptik madde sayesinde temizliğin yanı sıra hijyen sağlar.Özel parfümü il..
165,20₺
Vergiler Hariç: 140,00₺
Beyaz çamaşırların ağartılmasında ve zorlu lekelerin çıkartılmasında etkilidir.Otomatik ve manüel bulaşık yıkamalarında tabak ve bardaklardaki lekelerin çıkartılmasında etkilidir.   11,5-13,0..
Sıvı Temizlik Ürünleri