Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiye Cd. No.32/B, 34387 Şişli/İstanbul
:
Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiye Cd. No.32/B, 34387 Şişli/İstanbul
  • 08:30 - 20:00

ERNET

20,00₺
Vergiler Hariç: 16,95₺
Ernet Ahşap Temizleyici, parkeler, ahşap mutfak dolapları, merdivenler, kapı ve pencere pervazları gibi silinebilir tüm geniş ahşap yüzeylerin ve laminant zeminlerin temizliğinde en iyi sonucu sağlar.Kullanım AlanlarıParkeler, ahşap mutfak dolapları,..
16,50₺
Vergiler Hariç: 13,98₺
Ernet Sprey Banyo Temizleyici, geliştirilmiş formülü ile banyonuzda oluşan kir ve kireç lekelerini söker atar. Kolayca durulanır, ovalamadan pırıl pırıl temizlik sağlar.Kullanım AlanlarıLavabo, Musluk, Klozet, Fayans, Küvet, Duşakabin ve tüm Seramik ..
9,99₺
Vergiler Hariç: 8,47₺
Makinalar İçin Kireç Önleyici Çamaşırlar İçin Beyazlatıcı Ernet Çamaşır Sodası, suyun sertliğini yok eder, çamaşırların daha beyaz olmasını sağlar. Çamaşır makinesinin ömrünü uzatır.Klor içermediği için renkli ve hassas çamaşırları da yıpra..
19,49₺
Vergiler Hariç: 16,52₺
Ernet Sprey Kir ve Kireç Çözücü, geliştirilmiş formülü ile banyonuzda oluşan kir ve kireç lekelerini söker atar. Kolayca durulanır, ovalamadan pırıl pırıl temizlik sağlar.Kullanım AlanlarıLavabolarda, Banyo Küvetlerinde, Tuvaletlerde, cam ya da akril..
12,00₺
Vergiler Hariç: 10,17₺
Ernet Premium Klozet Blokları, kirece karşı etkilidir, hijyen temizlik sağlar, parlak beyazlık kazandırır, ferahlatan bir koku sunar, köpük gücüyle etkilidir.Kullanım AlanlarıAlafranga tuvaletlerErnet Klozet Bloğu’nu suyun akış yönünde olacak şe..
12,00₺
Vergiler Hariç: 10,17₺
Ernet Premium Klozet Blokları, kirece karşı etkilidir, hijyen temizlik sağlar, parlak beyazlık kazandırır, ferahlatan bir koku sunar, köpük gücüyle etkilidir.Kullanım AlanlarıAlafranga tuvaletlerErnet Klozet Bloğu’nu suyun akış yönünde olacak şe..
15,00₺
Vergiler Hariç: 12,71₺
Ernet Rezervuar Blokları, kirece karşı etkisi sayesinde, tuvaletlerde hijyenik temizlik sağlar. Her sifonda hijyenik ferahlık ve güçlü MAVİ SU verir.Kullanım AlanlarıAlafranga ve alaturka tuvaletlerin rezervuarlarında kullanılabilir.Kullanım ŞekliSif..
15,00₺
Vergiler Hariç: 12,71₺
Ernet Rezervuar Blokları, kirece karşı etkisi sayesinde, tuvaletlerde hijyenik temizlik sağlar. Her sifonda hijyenik ferahlık ve güçlü MAVİ SU verir.Kullanım AlanlarıAlafranga ve alaturka tuvaletlerin rezervuarlarında kullanılabilir.Sifonu çekerek re..
16,48₺
Vergiler Hariç: 13,97₺
Ernet Sprey Mutfak Temizleyici, geliştirilmiş formülü ile mutfağınızda oluşan günlük kir ve yağ lekelerini temizler. Mutfağınızdaki tezgah, fırın, ocak, emaye yüzeyler, fayans ve lavabolarınızı pırıl pırıl yapar.Kullanım AlanlarıTezgah, Emaye Yüzeyle..
11,00₺
Vergiler Hariç: 9,32₺
Ernet kireç çözücü özellikleri ile aklınıza gelebilecek bütün zor çıkan yüzeylerden rahatlıkla kurtulun. Ürün, mutfak ve banyo benzeri yerlerde kolaylıkla kullanılabilir. Çaydanlığınıza zarar vermeden kireç tabakasını ve pas lekelerini kazımanıza ger..
16,50₺
Vergiler Hariç: 13,98₺
Ernet Sıvı Arap Sabunu yeni ve üstün formülü ile tüm zemin ve yüzeylerde etkili temizlik sağlar.Kullanım AlanlarıTüm yüzeylerde temizlik ve doğal bir parlaklık sağlar. Bulaşık, duvar, çamaşır, koltuk, halı, araba ve tüm zeminlerin temizliğinde güvenl..
4,84₺
Vergiler Hariç: 4,10₺
Ernet Granül Lavabo Açıcı, kötü kokuları yok eder, tıkanıklığı açar ve hijyen sağlar.Kullanım AlanlarıBanyo ve mutfak lavaboları, evye ve tuvaletlerin tahliye boruları.Tıkanık lavabonun veya küvetin içinde birikmiş su varsa boşaltınız.2 lt suyu kayna..
14,75₺
Vergiler Hariç: 12,50₺
Ernet  Tablet Naftalin kendine has keskin kokusu sayesinde, kötü kokuları bastırır.Kullanım AlanlarıSandık, baza, dolap, çekmece ve lavabo içlerinde kullanabilirsiniz.Evinizde yazlık kışlık değişimleri sırasında kıyafetlerinizin arasına, lavabo ..
24,19₺
18,00₺
Vergiler Hariç: 15,25₺
Ernet Temizlik İçin Karbonat Güvenli Temizliğin Formülü Özel üretim teknolojisi ile üretilen %100 Sodyum Bikarbonattan oluşan Ernet Temizlik İçin Karbonat, kireç çözen, parlatan, beyazlatan ve hijyen sağlayan doğal bir bileşendir. Evinizin her a..
9,90₺
Vergiler Hariç: 8,39₺
Ernet Temizlik İçin Limon Tuzu,Özel üretim teknolojisi ile hazırlanan ince granüllü yapısı sayesinde, temizlik için vazgeçilmez olan bir üründür. Gıdada kullanılan yapıda %100 Sitrik Asitten oluşmaktadır.Kullanım alanları:Su ısıtıcısı, çaydanlık, lav..
19,49₺
Vergiler Hariç: 16,52₺
Ernet Sprey Yağ Çözücü, geliştirilmiş formülü ile mutfağınızda oluşan en inatçı kir ve yağ lekelerini temizler. Mutfağınızdaki tezgah, fırın, ocak, emaye yüzeyleri, fayans ve lavabolarınızı pırıl pırıl yapar.Kullanım AlanlarıTezgah, Emaye Yüzeyler, O..